Prečo sa to oplatí? Orly sú symbolom dokonalosti a uznania. Účasť v tomto rebríčku zdôrazňuje vašu dôveryhodnosť, profesionalitu a vysokú kvalitu služieb.

Ako skontrolovať? Je to ľahké! Použite náš formulár a skontrolujte, či vaša spoločnosť spĺňa kritériá na zaradenie do rebríčka Orlov.

Už ste zaradený? Gratulujem! Zistite, ako si vyzdvihnúť propagačné materiály, ktoré vám pomôžu vyniknúť ešte viac od konkurencie.

Nečakajte! Pozrite sa na to teraz a pripojte sa k elitnej skupine Orlov.

BALÍČEK PRE VÝHERCU OBSAHUJE:

Plaketu z akrylového skla

Starostlivo vyrobená plaketa, ktorá je elegantným symbolom úspechu a prestíže. Nie je to len ocenenie, ale aj krásna dekorácia, ktorá môže byť hrdo vystavená v každej kancelárii alebo domácnosti.

Diplom v ráme

Elegantný diplom, ktorý je ďalším potvrdením ocenenia pre našich víťazov. Tlač diplomu obsahuje názov spoločnosti, mesto, v ktorom pôsobí a odvetvie, v ktorom spoločnosť vyniká.

Montážne vzdialenosti

Vyrobené z brúsenej nehrdzavejúcej ocele. Vďaka precíznej povrchovej úprave dokonale zapadajú do akrylovej štruktúry sošky a dodávajú jej eleganciu a prestíž.

VYPLŇ FORMULÁR. PRIDAJ SA K ELITNEJ SKUPINE ORLOV

Kvalifikuje sa vaša spoločnosť na prestížne hodnotenie Orlov? Teraz si overte, či spĺňate požiadavky na to, aby ste sa zaradili do skupiny najlepších vo svojom odvetví.